Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

AH Riise Frogman II. 0.7l

AH Riise Frogman II.  0.7l
obsah alkoholu: 60%
druh: Rum ochucený
značka: A.H Riise
původ: Panenské ostrovy
kód zboží: RU015266
DPH: 21%
s DPH: 1 269 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis AH Riise Frogman II. 0.7l

Royal Danish Navy FROGMAN "Conventus Ranae" - 60% Nová směs. Dánská Frogmandskorpset (Frogman Corps) je obojživelná jednotka Speciaálních námořních operací, která byla vytvořena podle britské speciální lodní eskadry (S.B.S.).
Byla založena v roce 1957, dánskými důstojníky, kteří trénovali na americké vojenské potápěčské škole. To přineslo Dánům první speciální síly, které se stali součástí dánského námořnictva.

Po dokončení služby se mohou Frogmeni připojit k „Conventus Ranae" (latinský překlad pro „sbírání žab"), což je sdružení, jehož cílem je posílit vazby mezi aktivními a vysloužilými Frogmeny.
V posledních letech A.H. Riise spolupracovala s Conventus Ranae. To mimo jiné vedlo k vypuštění slavného A.H. Riise "Danish Navy Frogman" a v roce 2017 bylo vydáno „Royal Danish Navy Frogman 60" při příležitosti 60. výročí založení Frogman Corps.
A.H. Riise dosud darovala fondu více než 80 000 EUR (od roku 2019). A.H. Riise Frogman Conventus Ranae je ručně smíchán hlavním destilátorem z až 15 různých sudů a zraje v krásných sudech - každý s jedinečnou historií.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.