Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

AH Riise NPU La Galante 0.7l

AH Riise NPU La Galante  0.7l
obsah alkoholu: 43.4%
druh: Rum ochucený
značka: A.H Riise
původ: Panenské ostrovy
kód zboží: RU015247
DPH: 21%
s DPH: 2 099 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis AH Riise NPU La Galante 0.7l

AH Riise, lídr na trhu prémiových míchaných rumů ze Západní Indie, představuje novou limitovanou edici oceňované série Non Plus Ultra. V prodeji od 7. října 2022!
Získali jsme několik těchto exkluzivních, očíslovaných lahví, kterých bylo vyrobeno méně než 2 000 kusů. Název Non Plus Ultra La Galante pochází z lodi Kryštofa Kolumba Santa Maria La Galante, kterou použil, aby objevil St. Croix a námořní cestu do Západní Indie.
Směs je vyrobena mistrem destilátorem s použitím těch nejlepších kapek z vyzrálých sudů od západoindického a středoamerického rumu a plněná do krásných karaf.

Non Plus Ultra znamená v latině „Ne dále" a tento nový Non Plus Ultra „La Galante" od AH Riise představuje jedinečný chuťový zážitek: Komplexní, plné, jemné s nádechem pomeranče, krémové vanilky a citronu. poznámka o nejlepších dubových sudech.

Před 150 lety představil dánský lékárník AH Riise dánský rum ze Západní Indie pod názvem "Old St. Croix". Jméno pochází z ostrova St. Croix, známého také jako „Zahrada Západní Indie".
U příležitosti tohoto výročí nyní AH Riise Spirits vydala limitovanou edici směsi La Galante pod značkou Old St. Croix jako součást své oceňované série Non Plus Ultra.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.