Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Altos Ibericos Crianza Torres 0.75l

Altos Ibericos Crianza Torres  0.75l
obsah alkoholu: 13%
druh: Crianza
značka: Torres
původ: Rioja
kód zboží: BA020046
DPH: 21%
s DPH: 239 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Altos Ibericos Crianza Torres 0.75l

Víno má tmavě červenou třešňovou barvu. V nose vykazuje známky lesních plodů (borůvky a ostružiny). Na patře má hladké taniny s jemnou ovocnou dochutí.
Má neprůhlednou, třešňově červenou barvu. Odrůdová vůně s aroma květin a ovoce, jako jsou jahody nebo maliny, doplněné o tóny koření a kouře, získaného ze zrání v sudech. Hladká a sametová chuť s jemnými a šťavnatými tříslovinami.
Hodí se k červeným masům, tučným rybám a sýru.
Tohoto víno je 12 měsíců v dubových sudech a po dlouhou dobu v láhvi.

Vinařství Torres se řadí mezi nejstarší vinařství světa. Bylo založeno již v roce 1870 a nyní již pátá generace řídí její chod. Závazek k půdě, lidem a vášni pro šíření vinařské kultury byl a stále je hlavní hodnotou vinařství.
Je největším vlastníkem vinic klasifikovaných v „Denomination of Origin (DO) of Penedes" a zároveň největší vinařskou společností ve Španělsku. Od roku 1979 vyrábí víno také v Chile a od roku 1986 také v Kalifornii (zde pod značkou Miramar). Ve Španělsku kromě Penedés vlastní vinice také v regionech Conca de Barbera, Toro, Jumilla, Ribera del Duero, Priorat a Rioja.
I přes svou velikost si Torres udržuje svoji rodinnou atmosféru - vedení společnosti je stále v rukou členů rodiny, kteří se aktivně podílejí na výrobě vína. Od roku 2012 celou společností řídí Miguel Torres Maczassek, kterému předal vedení jeho otec Miguell A. Torres - ten v současné době působí jako
prezident společnosti.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.