Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Altos Ibericos Parcelas de Graciano Torres 0.75l

Altos Ibericos Parcelas de Graciano Torres  0.75l
značka: Torres
kód zboží: BA020040
DPH: 21%
s DPH: 299 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Altos Ibericos Parcelas de Graciano Torres 0.75l

Na výrobu tohoto vína jsou použity výhradně hrozny odrůdy Graciano, která v Rioja rychle zdomácněla, a to jak samostatně, tak ve směsích. Má neprůhlednou barvu černých třešní, delikátní vůni ovoce (černých třešní) a koření (hřebíček). Velmi elegantní.
Tohoto víno je 12 měsíců v dubových sudech a po dlouhou dobu v láhvi.

Vinařství Torres se řadí mezi nejstarší vinařství světa. Bylo založeno již v roce 1870 a nyní již pátá generace řídí její chod. Závazek k půdě, lidem a vášni pro šíření vinařské kultury byl a stále je hlavní hodnotou vinařství.
Je největším vlastníkem vinic klasifikovaných v „Denomination of Origin (DO) of Penedes" a zároveň největší vinařskou společností ve Španělsku. Od roku 1979 vyrábí víno také v Chile a od roku 1986 také v Kalifornii (zde pod značkou Miramar). Ve Španělsku kromě Penedés vlastní vinice také v regionech Conca de Barbera, Toro, Jumilla, Ribera del Duero, Priorat a Rioja.
I přes svou velikost si Torres udržuje svoji rodinnou atmosféru - vedení společnosti je stále v rukou členů rodiny, kteří se aktivně podílejí na výrobě vína. Od roku 2012 celou společností řídí Miguel Torres Maczassek, kterému předal vedení jeho otec Miguell A. Torres - ten v současné době působí jako
prezident společnosti.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.