Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Amontillado Rare Fernando de Castilla 0.75l

Amontillado Rare Fernando de Castilla  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Amontillado
značka: Fernando de Castilla
původ: Španělsko
kód zboží: SHER0806
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Amontillado Rare Fernando de Castilla 0.75l

Fermentace se provádí za teploty 25-27°C a následná fortifikace přidáním malého množství aquardente (grapa) Před lahvováním se přidá do vína male množství vína Pedro Ximenez.
Fortifikované víno kategorie: Classic, odrůda: Pedro Ximenez a Palomino v poměru 10% Px 90% Pa. Hluboká, jantarová barva. Víno s náznaky kvasinek a oříšků.
Gastronomie: Ideální při zpracovaném dušeném masu. Také výborné s bílým masem, drůbežní a vyzrálými sýry.

Sklepy Vinařství Rey Fernando de Castilla se nachází v historickém centru města Jerez. Jejich sherry víno nejdříve zraje v nových sudech z francouzského a amerického dubu a poté po dlouhou dobu v sudech, ve kterých ležela kdysi ta nejvybranjší sherry vína.
Produkce sherry vín se skládá z nejlepších vín, pocházejících z této oblasti. Rozsah nejlepších sherry vín sahá od bledé, lehké a elegantní Finos až po unikátní Antique sherry, které získaly nejvyšší národní a mezinárodní vyznamenání.
Tento výčet by nemohl být kompletní bez extrémně vzácného a starého Oloroso sherry. Ty jsou balené v omezeném množství pro velmi náročné skupiny spotřebitelů. Cílem vinařství bylo vždy nabídnout ty nejlepší produkty.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.