Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Bacoo 7y 0.7l

Bacoo 7y  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Bacoo
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU044615
DPH: 21%
s DPH: 769 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Bacoo 7y 0.7l

Kvalita, stálost a charakter - Bacoo Rum je dobrý pro vaši duši a skvělý pro vaši náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice - ale vychutnat si ho můžete kdekoliv jen jste.

Bacoo (BAK-HU) je zlomyslný bájný duch, který se údajně vyskytuje v Karibiku. Bacoo's mají magické schopnosti, a nejčastěji je najdete pohupovat se na vlnách Karibiku v prázdných rumových lahvích - třeba právě v lahvích od Bacoo Rumu.
Bacoo je údajně malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který žije z banánů a mléka. Aktivní je hlavně v noci - a pokud dokážete svého Bacoo udržovat spokojeného, bude vám plnit přání. Bacoo umí být pořádný rošťák, měnit tvar i mizet
- a to hlavně, když mu nedáte dostatek jeho milovaných banánů a mléka. A co dělat, když vám Bacoo působí potíže? Prý ho můžete lapit do lahve, ale snadné to není. Dovnitř ho nalákáte kousky banánů, a pak je třeba ho uvnitř rázně zašpuntovat a láhev hodit do moře.

Barva: krásná měděná barva
Chuť: Vyspělá, prohřátá vůně banánových lupínků, karamelových bonbonů, sušeného pomeranče a geraniolu
Vůně: Kulaté, živé sušší tělo a komplexní pepřový závěr s tóny karamelizované karamboly, pražených oříšků, pečeného cedru a hrozinek
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.