Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Baoruco Parque 12y ltd. 0.7l

Baoruco Parque 12y ltd.  0.7l
obsah alkoholu: 37.5%
druh: Rum stařený 12 let
značka: Baoruco
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU017811
DPH: 21%
s DPH: 689 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Baoruco Parque 12y ltd. 0.7l

Limitovaná edice Dominikánského rumu hrdě nesoucí název asi nejkrásnějšího Národního parku na ostrově nacházejícího se ve vnitroostrovní provincii Baoruco na jihozápadě ostrova , blízko hranice s Haiti.
Park půvabný nejen pro svou pestrost způsobenou obrovskými výškovými rozdíly, na nichž se podílí přítomnost pohoří Sierra de Neiba a současně nejnižšího bodu na ostrově, jezera Enriquillo, ale zejména unikátní florou i faunou.

Tento vznešený nápoj byl stvořen z vyzrálého Dominikánského rumu vyráběného s malých dávkách, nebo chcete - li v limitovných edicích.
Stejně jako celá kolekce rumů, i tato edice přináší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice, historie a unikátní přírody. Přírody v jejímž srdci se nachazí unikátní terroir pro pěstování té nejlepší cukrové třtiny v rámci Karibských ostrovů, která byla použita pro výrobu
tohoto rumu. Kombinace těch nejlepších druhů cukrové třtiny a unikátní zbůzob jejího nakvášení a zpracování před vlastní destilací propůjčují rumu už jako mladému unikátní hedvábný charakter.
Rum zrál v sudech amerického bílého dubu a poslení fáze vyzrávání proběhla ve Španělsku, mezi městy Valencií a Alicante sudech po brandy.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.