Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Baron Hildprandt Baronka jemná Trnka 0.7l

Baron Hildprandt Baronka jemná Trnka  0.7l
obsah alkoholu: 21%
druh: Trnky
značka: Hildprandt
původ: Česká republika
kód zboží: N754660
DPH: 21%
s DPH: 499 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Baron Hildprandt Baronka jemná Trnka 0.7l

Jemný švestkový destilát s trnkovým macerátem z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a nasládlou chutí. Ideální na ledu nebo s jablkovým džusem a ledem.

Když baron František Hildprandt zakládal v roce 1885 zámeckou palírnu přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné, jistě netušil, že následujících víc než sto let jeho rod vyžene z Čech až do Etiopie a složitou cestou zase zpět.
Dnes už opět zámecká palírna dává slávu ovocným destilátům, v nichž se při staření v dubových sudech setkává výjimečná jakost jihočeského ovoce s jedinečnou rodinnou tradicí. Výsledkem je čistě přírodní specialita s rafinovanou ovocnou chutí i vůní a aristokraticky jemným charakterem.
Specialita z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Inspirací pro jeho vznik je původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem.
Destilát vyzrával v dubových sudech po dobu minimálně 1 roku. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.