Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Baron Hildprandt X Hruškovice 0.7l

Baron Hildprandt X Hruškovice  0.7l
obsah alkoholu: 42.5%
druh: Hrušky
značka: Hildprandt
původ: Česká republika
kód zboží: N754621
DPH: 21%
s DPH: 569 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Baron Hildprandt X Hruškovice 0.7l

Prvotřídní hruškovice z ovoce z jižních Čech. Jednotlivé odrůdy hrušek jsou pečlivě vybírány a míchány pro dosažení výjimečné a vyvážené chuti. Díky unikátní 4-násobné destilaci je získán ultra jemný a čistý destilát, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích.
Vychutnejte si jemnou a delikátní hruškovici od zámecké palírny Blatná.

Když baron František Hildprandt zakládal v roce 1885 zámeckou palírnu přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné, jistě netušil, že následujících víc než sto let jeho rod vyžene z Čech až do Etiopie a složitou cestou zase zpět.
Dnes už opět zámecká palírna dává slávu ovocným destilátům, v nichž se při staření v dubových sudech setkává výjimečná jakost jihočeského ovoce s jedinečnou rodinnou tradicí. Výsledkem je čistě přírodní specialita s rafinovanou ovocnou chutí i vůní a aristokraticky jemným charakterem.
Specialita z kvalitního ovoce z jižních Čech se vyrábí v historické palírně v Blatné pod dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera. Inspirací pro jeho vznik je původní receptura z dob založení lihovaru Františkem Hildprandtem.
Destilát vyzrával v dubových sudech po dobu minimálně 1 roku. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.