Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Beloe Zoloto Black 0.7l

Beloe Zoloto Black  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Beloe Zoloto
původ: Rusko
kód zboží: VO009220
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Beloe Zoloto Black 0.7l

White Gold Company, jeden z největších producentů alkoholických nápojů v Rusku, hledá nové exportní trhy pro své nejprodávanější vodky značek.

Společnost se zaměřuje na export svých hlavních značek - bílé zlato, bílé zlato Black Edition, rusky Gold a Gzhelka - téměř všemi zeměmi SNS, Severní a Latinské Americe, Asii a Evropě.
V roce 2009, White Gold společnost začala rozvíjet cestovní maloobchodní kanál, aby nabídla své nejpopulárnější značky, bílé zlato, ruské zlato v bezcelních obchodech na celém světě. Firma nedávno začala dodávat vedoucí bezcelní provozovatele Gebr Heinemann, DUFRY a Aer Rianta International.
V roce 2011, White Gold Company pokračuje ve své strategii rozšiřování podnikání prostřednictvím organického růstu a říká, že je připraven předložit své oceňované produkty čerstvé vývozních trzích. Je to již vyváží do Kazachstánu, Ázerbájdžánu, Abcházii, Ukrajina, Uzbekistán, Arménie, Moldavsko, Izrael, Irák, Lotyšsko, Estonsko, Litva, USA, Česká republika, Bulharsko, Německo, Argentina a Vietnam.

"White Gold společnost má zájem o vytvoření dlouhodobé obchodní vztahy s našimi zákazníky," rozplývá se společnost. "Jsme hrdí na naše značek a věří v jeho celosvětový úspěch, protože nabízíme produkty, které se vyznačují nejen designem, ale s ohledem na kvalitu."
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.