Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Black Print Markus Schneider 0.75l

Black Print Markus Schneider 0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Marcus Schneider
původ: Pfalz
kód zboží: NE032700
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Black Print Markus Schneider 0.75l

The Black Print od Markuse Schneidera je německá legenda červeného vína. Víno nese své jméno pro svou hutnou, téměř černou barvu, která vytvořila asociaci s tiskařským inkoustem mezi prvními, kteří směli černotisk vyzkoušet. A tak se našlo jméno.
Black Print přichází do skla s hustou karmínovou barvou a ostružinově černým jádrem. Vůni pohladí spousta zralého ovoce ostružin a borůvek, doplněné zralými třešněmi, trochou hořké čokolády a nuancemi lékořice a dotekem vánočního koření.

Schneider Black Print je nádherně sametový a jemný na patře. Kulaté třísloviny jsou skvěle zakomponovány a dělají z tohoto cuvée červeného vína z Falce skutečnou lahůdku pro chuťové buňky.

Jako žádný jiný vinař dokázal Markus Schneider dát německému vínu něco současného, až něco „hip". Velký podíl na tomto vnímání mají jeho zmenšené, velmi moderně vyhlížející etikety, ale jsou to především vína jako „Ursprung", která vyprávějí
příběh úspěchu falckého vinařství. Když se v roce 1998 objevil první ročník tohoto vína, image německého červeného vína nebyla nejlepší - snad kromě kvalitního Pinot Noir. Cuvée „Ursprung" se ale s chutí německého pijáka červeného vína shoduje tak
působivě, že právě víno je důvodem velkého úspěchu vinařství Markus Schneider.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.