Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Blue Bottle 0.7l

Blue Bottle  0.7l
obsah alkoholu: 47%
značka: Blue bottle
původ: Španělsko
kód zboží: GI016400
DPH: 21%
s DPH: 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Blue Bottle 0.7l

Všichni jistě ocení tropickou vůni místních květin, sladkost muškátového oříšku a nádech kubebového pepře.
V krásné, designové lahvi s neobvyklou etiketou se vyrábí na malém ostrově Guernsey mezi Anglií a Francií. Gin vyniká jedinečnou kombinací použitých ingrediencí, tzv. Botanicus, díky čemuž zažijete opravdu výjimečný chuťový zážitek.
V chuti je tradičně cítit jalovec, který ale nepřehlušuje chuť ostatních použitých surovin. Znalci ocení tropický náznak, který Gin získává použitím místních květin z ostrova. Kromě toho je možné rozpoznat muškátový oříšek a také bobule kubelového pepře.

Výroba - Ještě předtím, než se gin dostane v modré lahvi až k Vám, její obsah je destilován v tom nejlepším zařízení. Nádoba The Arnold Holstein s objemem 500 l je neustále zahřívána horkou parou. Výrobci kladou důraz nejen na kvalitu tekutiny uvnitř, nýbrž i na kvalitu zpracování lahve, do které se gin stáčí. Esteticky je lahev velmi zdařilá.
Gin Blue Bottle získal ocenění The Spirits Business Gold 2016 Medal v kategorii The Gin masters ultra premium a také získal zlaté ocenění v soutěži San Francisco World Spirits v roce 2015.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.