Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Borovička Juniperus s hořcem 0.7l

Borovička Juniperus s hořcem  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Borovička
značka: Old Herold
původ: Slovensko
kód zboží: B3000010
DPH: 21%
s DPH: 259 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Borovička Juniperus s hořcem 0.7l

Trenčianske likérky dlouhá léta pilovali a ladily receptury borovičky z jalovcového destilátu. Prvotřídní borovičku Juniperus vyváželi za první Československé republiky do USA. Od roku 1936 je naše borovička registrována u Úřadu průmyslového vlastnictví jako první slovenská borovička
OLD HEROLD dnes vyrábí Juniperus borovičku podle osvědčených tradičních receptur, které zahrnují náročný fermentační a destilační proces zpracování plodů jalovce. Finální borovička si uchovává pozitivní vlastnosti původní suroviny - voňavých kuliček jalovce s vysokým obsahem silic a flavoidů.
Správně vyvážený poměr pravého jalovcového destilátu a vybraného jemného lihu jsou zárukou jedinečné chuti a aroma. Navázáním na tradici Borovička Juniperus jsou jedinečné ochucené borovičky, v nichž je přidána pečlivě vybrána dávka z výluhu kořene hořce a stébla zubrovky. Borovička Juniperus je zlatým pokladem s dlouhou historií a díky přísně sledované kvalitě má i dnes místo při každé slavnostní události - nejen jako aperitiv.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.