Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Bourgogne Pinot Noir Château de Dracy Albert Bichot 0.75l

Bourgogne Pinot Noir Château de Dracy Albert Bichot  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Rulandské modré
značka: Albert Bichot
původ: Burgundsko
kód zboží: F0234603
DPH: 21%
s DPH: 469 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Bourgogne Pinot Noir Château de Dracy Albert Bichot 0.75l

Půda a vinice: Jílovito-vápencová půda. Hustota osázení je 8.000 rév na hektar.
Vinifikace a zrání: Ruční sklizeň, tradiční burgundská vinifikace, odstopkování hroznů a dlouhá fermentace.

Toto krásné červené burgundské v odrůdě Pinot Noir nabízí jiskrou rubínově červenou barvu. Ve vůni se projevují znaky černého rybízu s lesními jahodami a dotekem kapradiny a dřeva. V ústech je upřímné a lehké, dobře vyvážené s jemnými taniny. Ovocné a rostlinné tóny dávají vínu krásnou čerstvost a svěžest a příjemnou délku na patře.
Párování jídla s vínem: Hovězí žebra, grilovaná masa, jehněčí a sýry.

Všechny vinné révy jsou opracovávány ekologicky a podle vinifikace, bez pomocných a obohacujících látek. Používají se ekologické a šetrné materiály. Půda je na vinohradu kamenitá, oblázky promíchané s pískem umožňují dokonalou drenáž. Půdní podloží je jílově vápencové.
Cílem Domaine De Bellene je vlastnit především starší vinice. Nejmladší, které zde nalezneme, jsou staré 35 let, nejstarší pak 104 let. Je to velkou výhodou, neboť kořeny rostlin jsou hluboko prorostlé a čerpají to nejlepší ze spodních vrstev půdy. Umožňuje to také překonat vysokou vlnu veder, neboť si kořeny berou vodu až ze 4 metrů hloubky. Vinice jsou chráněni proti škůdcům směsí mědi a síry.
Během sklizně, jsou hrozny sbírány ručně. Vinohrady jsou obdělávané podle biologických metod a vína jsou produkována bez použití enologických přísad, nejsou nikdy optimalizována, ani obohacována o kyseliny.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.