Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Bumbu Original Craft 0.7l

Bumbu Original Craft  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum ochucený
značka: Bumbu
původ: Panama
kód zboží: RU033100
DPH: 21%
s DPH: 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Bumbu Original Craft 0.7l

Zbrusu nový produkt společnosti Bumbu rum company, vysněný a naladěný majitely Brettem a Brianem Berish. "Bumbu" bylo historicky jméno rumu v Karibiku obohaceném ovocem a kořením přidaným námořníky a obchodníky pro zpestření chuti.
Rum je stařený v Kentucky ex-Bourbon sudech a procedura zcelování probíhá na Barbadosu. Jednotlivé složky rumu zrály v průměru 15 let než dosáhly své výjimečné rovnováhy a plynulosti, aniž by byla obětována bohatost a složitost, která dělá rum Bumbu jedinečným.

Rum byl vytvořena ze šťávy cukrové třtiny vypěstované na Barbadosu, Belize, Brazílie, Kostarice, Dominikánské republice, El Salvadoru, Guyaně a Hondurasu.
Tento malosériový rum pyl vytvořen ve spolupráci s palírnou West Indies rum distillery, kde výroba probíhala podle tradice vracející se zpět na původní West Indies spiced rum podlereceptů z 16. a 17. století.
Mimořádně čistá voda, spolu s pečlivě vybranou cukrové třtinou z Karibiku a Jižní Ameriky, dodává lehkost a jemnost, která je ústředním bodem nápoje a jeho pozoruhodné pitelností.

Vzhled - skleněná láhev ručně vyráběná se znakem "X" na přední straně v cínu a pozlacené mapy karibských ostrovů v pozadí, láhev je uzavřena přírodním korkem vše propojováno rukodělně s vysokým podílem ruční práce.
Celkově rum nabízí komplexní aroma měkkého karamelu a vanilky. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a nového koření, která vede až do mírně sladké chuti a exploze ovocný podtónů. Nesmírně jemný a nedá se od něj odtrhnout , pozor na celkový dojem - možné vytvoření závislosti.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.