Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Caol Ila 2010 Signatory Cask Strength 0.7l

Caol Ila 2010 Signatory Cask Strength  0.7l
obsah alkoholu: 59.5%
druh: Signatory
značka: Caol Ila
původ: Islay
kód zboží: W0101615
DPH: 21%
s DPH: 3 689 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Caol Ila 2010 Signatory Cask Strength 0.7l

Caol Ila z 22. 9. 2010 od nezávislé stáčírny Signatory Vintage zrála v jediném refill sherry buttu číslo 316643 po dobu deseti let, než byla plněna 21. 10. 2020 jako součást jejich kolekce Cask Strength.

Whisky od společnosti Signatory je zaměřená na Single malt, a převážně Single barrel whisky. Společnost nakupuje vybrané sudy vypáleného destilátu z vybraných palíren, nechají je ležet v sudech nejrůznějších typů i velikostí a po čase zrání , pokud jsou již whisky podle jejich gusta
, je čas je nalahvovat. Na každé etiketě naleznete údaj, kdy byla whiska destilována a v jaké palírně, kdy byla nalahvována, jak dlouho a v jakém typu sudu ležela, kolik lahví bylo z daného sudu nalahvováno a jak by zhruba mohla vonět a chutnat.
Whisky od Signatory jsou nefiltrované, bez přídavků karamelu a bez ostatních blbostí (jak říkají No Nonsense).Je to prostě čistá kvalita. A díky faktu, že se jedná o klenoty z již neexistujících palíren, mají nesmírnou sběratelskou hodnotu.

Společnost nabízí tři základní řady .. Vintage series - Whiskey vinobraní bottlings s 43,0% objemových, Un-chillfiltered Sbírka bottlings s 46,0% objemových, sudové Cask Strength bottlings ... a spousty specialit.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.