Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Capitan Bucanero Elixir s originálním hrnkem 0.7l

Capitan Bucanero Elixir s originálním hrnkem  0.7l
obsah alkoholu: 34%
druh: Rum elixír
značka: cpt.Bucanero
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU001501
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Capitan Bucanero Elixir s originálním hrnkem 0.7l

Capitan Bucanero - pod tímto názvem se skrývá skutečně elegantní rum z Dominikánské Republiky, jehož skvělá vůně Vás spolu se skvělou chutí nepochybně očaruje. Historie výroby rumu v Dominikánské republice sahá až do první poloviny 18-tého století. Dominikánská republika je známá nejkvalitnější cukrovou třtinou a tudíž má skvělé předpoklady pro výrobu toho nejjemnějšího rumu. V Dominikánské republice se vyrábí desítky rumů různých charakterů.
Přesto, že se rum vyrábí na pěti kontinentech, pochází ten nejvzácnější z Antil, neboť počasí v Karibiku je pro pěstování cukrové třtiny tím nejlepším. Rum, který je v Dominikánské republice národním nápojem, je právem obdivován po celém světě. Milovníci rumu ho okamžitě poznají pro jeho hedvábnou lehkost, které je docíleno obzvláště jemným destilačním procesem a následným zráním v sudech z amerického bílého dubu.

Barva je jasná, tmavě jantarová, čistá a průzračná. Chuť je elegantní, medově sametová a dlouhá. Dochuť se snoubí s hedvábnou konzistencí.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.