Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Captain Morgan 1671 blend 0.7l

Captain Morgan 1671 blend  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Captain Morgan
původ: Jamajka
kód zboží: RU001960
DPH: 21%
s DPH: 1 969 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Captain Morgan 1671 blend 0.7l

Limitovaná edice exkluzivního rumu v historické lahvi! Prvotřídní rum Captain Morgan 1671 pochází z Jamajky a prodává se v rámci časově omezené nabídky. Rum byl vytvořen na počest kapitána Henryho Morgana, který v roce 1671 doplul k Panama City.
Dozrávání pikantního rumu probíhá v dubových sudech ze Španělska. Captain Morgan 1671 je mrštný, kreativní a inovativní rum známého výrobce.
Delikátní rum Nasládlá chuť rumu je ovlivněna vanilkovým extraktem uvnitř. V rumu jsou cítit tóny cherry coly, hřebíčku, perníku, mandlí, čokolády, muškátového oříšku, černého pepře s jemným náznakem dubu.
Jedná se o příjemnou kolekci aroma, které připomíná rázný Dr. Pepper. Začátek chuti je sladký, ale nejednotný, a dokáže zachytit velké množství vůní v nose a prezentovat je na patře s tóny vanilky, zázvoru, tmavé cherry, skořice, dubu a černého pepře.
Závěr chuti je středně dlouhý a kombinuje sladkou a kořeněnou chuť. Limitovaná edice rumu nadchne jak fanoušky této značky, tak znalce toho nejkvalitnějšího rumu. O výrobci První rumy byly vyráběny na Karibských ostrovech již před 400 lety.
Základem pro výrobu se stala cukrová třtina, ze které tamní dobrodruzi mačkali sladkou šťávy. Aby se ze třtinové šťávy stal rum, musela být nejprve fermentována, následně destilována a následně dozrávala v dubových sudech. Tento postup zůstal zachován dodnes.
Ke kapitánovi Morganovi se váže legenda. V roce 1635 se Henry Morgen narodil ve Walesu, o 20 let později se stal bukanýrem (zákonem povoleným pirátem). Jako pirát měl hájit zájmy Velké Británie, v roce 1680 se stal guvernérem Jamajky, a učinil z ní ráj oslav v celém Karibiku.
Poslední léta svého života strávil na své plantáži cukrové třtiny. Po své smrti byl pohřben do písečných břehů přístavu Port Royal na Jamajce. Po masivním zemětřesení na ostrově o pár let později se rakev vyplavil
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.