Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Carpano Antica Formula 0.375l

Carpano Antica Formula  0.375l
obsah alkoholu: 0%
druh: Vermut rosso
značka: Carpano
původ: Itálie
kód zboží: VER00428
DPH: 21%
s DPH: 289 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Carpano Antica Formula 0.375l

Již v roce 1786 vytvořil muž jménem Benedetto Carpano nápoj Antica Formula, tím odstartovat produkci celé nové kategorie alkoholických nápojů s názvem vermut. Carpano Antica Formula je italský vermut prvotřídní kvality. Vybraná vína z italských hroznů jsou zpracována s bylinkami vybranými z celého světa pro jejich dokonalost. Patří mezi ně vanilkové lusky z Madagaskaru, Papuy Nové Guineje a Tahiti, vzácný šafrán především z náhorních oblastí v Íránu a pelyněk z Piemontských Alp. Jsou pečlivě extrahovány a zušlechťovány po dobu až několika měsíců v procesu, který naplňuje a zintenzivňuje chutě a vytváří autentickou chuť Antica Formula.Vanilkový buket skvěle ladí s tóny koření a sušeného ovoce jako je pomerančová kůra a datle.

Antica Formula je italský vermut par excellence. Každá láhev je věrnou reprodukcí originálu ve foukaném skle z 18. století a skutečným znakem rozlišení a tradice. Od starého latinského textu „Tempus Judex", který zůstává v popředí, až po osobní podpis předsedy Fratelli Branca Distillerie v pravém rohu etikety, v každé láhvi Antica Formula je toho hodně co říct. Nechte své oči procházet každým místem a objevujte jedinečnou historii tohoto starožitného klenotu. Perfektně se pije chlazený jako aperitiv, nebo po jídle jako digestiv. Můžete ho přidat do koktejlů, třeba do oblíbeného Negroni či Americano. Carpano.Antica Formula je rarita. Každá šarže je vyráběná v omezeném množství kolem 25 000 kusů, je výsledkem přísných kontrol podél celé výrobní linky a prodává se ve vysoce ceněných lahvích, které jsou jednotlivě číslovány.

Antica Formula je rarita. Každá šarže je vyráběná v omezeném množství kolem 25 000 kusů, je výsledkem přísných kontrol podél celé výrobní linky a prodává se ve vysoce ceněných lahvích, které jsou jednotlivě číslovány.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.