Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Carskaja Gold miniaturka 0.05l

Carskaja Gold miniaturka  0.05l
obsah alkoholu: 0%
značka: Carskaja
původ: Rusko
kód zboží: VO000449
DPH: 21%
s DPH: 49 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Carskaja Gold miniaturka 0.05l

Vodka Carská Zlatá (Carskaja Zolotaja anebo Carskaja Gold) byla vyrobena na počest třísetletého jubilea St. Petěrburgu a společně s vodkou Carská Originální a super prémiovou vodkou Carská Vesnice tvoří exkluzivní kolekci prémiových vodek Carská Vodka, určenou pro náročné spotřebitele. Unikátní chuťové vlastnosti vodek z této kolekce byly dlouhá léta oceňovány elitou ruského národa - reprezentanty dynastie Romanovců a jejich hosty z řad ruské šlechty.
Carská Zlatá vodka byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto její receptura si zakládá na nejvyšší možné kvalitě, jemnosti a lahodné chuti. Při výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni.
Navíc, čištění skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluje charakter tohoto výjimečného nápoje. Láhev je vyrobena z výběrového matného skla, které je zdobeno zlatem.
Motivy dobových rytin z období vlády cara Petra Velikého jsou doplněny vyobrazením panoramatu severní části hlavního města St. Petěrburg.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.