Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Castenschiold Signum 0.7l

Castenschiold Signum  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Castenschiold
původ: Panenské ostrovy
kód zboží: RU015150
DPH: 21%
s DPH: 1 699 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Castenschiold Signum 0.7l

Rum Castenschiold Signum má jemnou a nepřekonatelnou chuť. Tóny dubu, lékořice, bohaté kávy a sladkého spáleného karamelu. Tato jedinečná kombinace vůní a chutí katapultuje tento rum do legendárního stavu.
1694 - Když Jorgen Carstensen, narozený na panství Kielseng poblíž Flensburgu pod dánskou suverenitou, dorazil ve věku 16 let na ostrov Svatý Tomáš, okamžitě začal pracovat jako „Botteler" pro „Danish Vestindisk Kompagni".
Netrvalo dlouho a první hrnce Kildywelu - rané formy rumu, byly vyvezeny do Dánska pod dohledem jeho strýce, guvernéra St. Thomas. Koupí statku Mosquito Bay a dalšími výnosnými rozhodnutími jeho syn Johan Lorentz upevnil vliv rodiny v obchodu s cukrem a rumem. Johan Lorentz byl povýšen do šlechtického stavu v roce 1745 za své zásluhy o dánskou korunu a přijal rodinné jméno Castenschiold.
Dnešní Castenschiold Rum je pevně spojen s ostrovem St. Thomas a jeho obyvateli. Jeho dědictví je úzce spojeno se zodpovědností, která jej spojuje s místem původu na Panenských ostrovech. Proto podporuje společenské a historické projekty na svatého Tomáše.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.