Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Centenario Gran Legado 0.7l

Centenario Gran Legado  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený 12 let
značka: Centenario
původ: Kostarika
kód zboží: RU001631
DPH: 21%
s DPH: 649 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Centenario Gran Legado 0.7l

Legado je směs nejlepších kostarických rumů, které trpělivě čekaly a zrály v dubových sudech po dobu 12 let.
Krásná jantarová barva, jemná chuť karamelu a ořechů s tónyt ropického ovoce a vůně dubového sudu dělá z tohoto rumu skutečnou legendu. Ideální k pomalému popíjení s přáteli, samotný či s kostkou ledu.

Centenario je značka prémiových rumů z Kostariky. Rumy této značky bývají vyvážené, vyráběné z nejlepší třtiny a surovin zrajících ve zvláště vybraných dubových sudech po dobu několika let, které byly před tím použity pro zrání whisky a brandy. Dlouholetým zráním v těchto sudech rum získává intenzivní jantarovou barvu s nádechem kouře a příchutí vanilky.
Historie rumu Centenario sahá až do roku 1969, kdy se rum začal vyrábět. Přísně tajná receptura obsahuje specifický proces míchání a zrání, který dělá z rumu Centenario produkt s prvotřídní kvalitou a typickou chutí a vůní. Proces výroby rumu Centario začíná sběrem cukrové třtiny,
z jejíhož dřevnatého stonku plného měkké a sladké dřeně se získává cukr. Třtina se sklízí patnáct měsíců po zasetí, přičemž sklizeň připadá vždy na léto. Seče se ručně až u země a stonky se vozí do cukrovarů, kde se z nich lisuje šťáva.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.