Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Centenario Tasting set 4x0,2l

Centenario Tasting set  4x0,2l
obsah alkoholu: 40%
značka: Centenario
původ: Kostarika
kód zboží: RU001690
DPH: 21%
s DPH: 899 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Centenario Tasting set 4x0,2l

Nádherná degustační kolekce rumů Centenario z Kostariky.

Rumy Centario se vyrábí již od roku 1969 a každý krok výroby se stále cizeluje, dohlíží nad kvalitou procesu a výsledkem je výrobek z jedinečnou chutí, barvou a charakterem. Karibské rumy této značky jsou celosvětově oblíbené pro svou nespornou kvalitu, tradiční výrobu, originální nezaměnitelnou chuť a jedinečnost.

Centenario je značka prémiových rumů z Kostariky. Rumy této značky bývají vyvážené, vyráběné z nejlepší třtiny a surovin zrajících ve zvláště vybraných dubových sudech po dobu několika let, které byly před tím použity pro zrání whisky a brandy. Dlouholetým zráním v těchto sudech rum získává intenzivní jantarovou barvu s nádechem kouře a příchutí vanilky.
Historie rumu Centenario sahá až do roku 1969, kdy se rum začal vyrábět. Přísně tajná receptura obsahuje specifický proces míchání a zrání, který dělá z rumu Centenario produkt s prvotřídní kvalitou a typickou chutí a vůní. Proces výroby rumu Centario začíná sběrem cukrové třtiny,
z jejíhož dřevnatého stonku plného měkké a sladké dřeně se získává cukr. Třtina se sklízí patnáct měsíců po zasetí, přičemž sklizeň připadá vždy na léto. Seče se ručně až u země a stonky se vozí do cukrovarů, kde se z nich lisuje šťáva.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.