Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Chardonnay Jacobs Creek 0.75l

Chardonnay Jacobs Creek  0.75l
obsah alkoholu: 0%
značka: Jacobs Creek
kód zboží: AUS03641
DPH: 21%
s DPH: 219 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Chardonnay Jacobs Creek 0.75l

Jacob's Creek Chardonnay má lesklou, světle žlutou barvu, s nazelenalým odstínem na hladině. Ve vůni je jemný tón akátového květu, vyzrálé meruňky a včelího vosku. V chuti je víno vláčné, ale nepostrádá svěžest čerstvého ananasu a růžového grepu.

Vinařství Jacob's Creek má dlouhou historii, která nás zavede zpátky až do roku 1840. Johann Gramp, původně z německého Bavorska, začal po určité době postrádal chuť domova. Proto se rozhodl vysadit vinnou révu na pozemku poblíž Jacob's Creek v údolí Barossa. Jeho tehdejší vizí
bylo vytvoření skvělého vína s čistou chutí terroiru a hroznů. Naštěstí se tato vize stala vždy tou nejvyšší prioritou, a díky ní se vinařství stalo jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších v Austrálii.

V současné době vyrábí hlavní sklepmistr, Ben Bryant, se svým vášnivým týmem nádherná moderní vína se širokou škálou výrazů a chutí. Díky velké péči, nadšení a čistému řemeslnému zpracování se v několika známých oblastech, jako jsou údolí Barossa, Adelaide Hills a Coonawarra, rodí
skvělá vína. S více než sedmi tisíci oceněními a cenami za posledních 30 let Jacob's Creek zaručuje opravdovou kvalitu a spolehlivost.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.