Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Chardonnay pozdní sběr v krabičce Moravíno 1.5l

Chardonnay pozdní sběr v krabičce Moravíno  1.5l
obsah alkoholu: 0%
druh: Chardonnay
značka: Moravíno
původ: Mikulovsko
kód zboží: R521327
DPH: 21%
s DPH: 599 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Chardonnay pozdní sběr v krabičce Moravíno 1.5l

Zlato žlutá barva. Vůně exotického ovoce - ananasu a papáji. Chuť plná, harmonická, po zralých meruňkách a melounu, s tóny ušlechtilého dřeva.
Doporučujeme k vepřovému steaku, polotvrdým sýrům.

Vinařství se sídlem ve Valticích, v hlavním městě vína, hospodaří na 27 ha vlastních vinic. Bílá vína jsou jemně aromatická s vůní květin, doplněná medolipových akcenten, který je dotvářen zráním vín v dubových sudech. Červená vína se vyznačují vůní po lesním ovoci a džemu. Vybrané partie vín zrají v barikových sudech. Sortiment doplňují vína Grand cuvée bílé a Grand cuvée červené, které výběrem vhodných odrůd a typu vín vytváří zajímavé kompozice a předčí svou komplexností i vína odrůdová.
Vinice se nacházejí ve Valticích v biosférické rezervaci - Dolní Morava. Viniční tratě Kačisdorfské pole, Pod Reistnou, Knížecí vyhlídka, Sacny a Hintertály, dávají do vínku nezaměnitelnou bohatost vůní, chutí a harmonie. V důsledku rovného a trvale udržitelného využívání přírodních zdrojů
a zlepšení vztahů mezi člověkem a přírodou, firma hospodaří s využitím biologické ochrany ve vinicích. Vinařství bylo iniciátorem založení spolku VOC Valtice.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.