Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Clynelish 1995 Ibisco Signatory Vintage 0.7l

Clynelish 1995 Ibisco Signatory Vintage  0.7l
obsah alkoholu: 43%
značka: Clynelish
původ: Highland
kód zboží: W0102931
DPH: 21%
s DPH: 4 659 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Clynelish 1995 Ibisco Signatory Vintage 0.7l

Od roku 1988 nás obohatil Andrew Symington vytvořením nezávislé stáčírny pod názvem Signatory a jeho nezapomenutelné plnění z jednoho sudu. První stáčení byl pravděpodobně Glenlivet z roku 1968, který se velmi rychle prodal, a to nastartovalo úspěch celé značky.
V roce 2002, Andrew Symington využil příležitost ke koupi palírny Edradour. Whisky od společnosti Signatory je zaměřená na Single malt, a převážně Single barrel whisky. Společnost nakupuje vybrané sudy vypáleného destilátu z vybraných palíren, nechají je ležet v sudech nejrůznějších typů
i velikostí a po čase zrání , pokud jsou již whisky podle jejich gusta , je čas je nalahvovat. Na každé etiketě naleznete údaj, kdy byla whiska destilována a v jaké palírně, kdy byla nalahvována, jak dlouho a v jakém typu sudu ležela, kolik lahví bylo z daného sudu nalahvováno a jak by zhruba
mohla vonět a chutnat. Whisky od Signatory jsou nefiltrované, bez přídavků karamelu a bez ostatních blbostí (jak říkají No Nonsense).Je to prostě čistá kvalita. A díky faktu, že se jedná o klenoty z již neexistujících palíren, mají nesmírnou sběratelskou hodnotu.

Společnost nabízí tři základní řady .. Vintage series - Whiskey vinobraní bottlings s 43,0% objemových, Un-chillfiltered Sbírka bottlings s 46,0% objemových, sudové Cask Strength bottlings ... a spousty specialit.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.