Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Cristobal St.Maria Oloroso 0.7l

Cristobal St.Maria Oloroso  0.7l
obsah alkoholu: 46%
značka: Cristobal
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU013505
DPH: 21%
s DPH: 1 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Cristobal St.Maria Oloroso 0.7l

Ron Cristóbal Santa Maria Oloroso je limitovaná edice prémiového rumu pocházejícího z Dominikánské republiky, který byl destilovaný z melasy té nejlepší cukrové třtiny. Rum druhotně zrál po dobu až 17 měsíců v sudech po sherry Oloroso, které mu dodávají hluboké a ovocné tóny.

Cristóbal Colón nebo Kryštof Kolumbus byl průzkumník, navigátor a kolonizátor, který provedl čtyři plavby přes Atlantský oceán. Dne 5. prosince 1492 se Christopher Columbus vylodil na nejvýznamnějším ostrově, který objevil. Jeho obyvatelé ho nazývali Haiti, Columbus ji pojmenoval La Isla Espanola (ostrov španělů), dnes známe toto území jako Dominikánská republika a Haiti.
Slova Kryštofa Kolomba: "La Isla Espanola je zázrak. Hory a kopce, roviny a louky jsou úrodné a krásné. Jsou nejvhodnější pro pěstování plodin a na chov dobytka všeho druhu a jsou zde dobré místa na výstavbu měst a vesnic. Přístavy jsou neuvěřitelné a existuje mnoho velkých řek se širokými kanály a většina obsahuje zlato. Stromy, ovoce a rostliny jsou velmi odlišné od stromů na Kubě. V "Hispaniole" je hodně koření a velké doly zlata a jiných kovů. "
Na svých cestách použil tři různé lodě, Pinta, Nina a Santa Maria.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.