Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Danzka Cranraz 1l

Danzka Cranraz 1l
obsah alkoholu: 40%
značka: Danzka
původ: Dánsko
kód zboží: VO002435
DPH: 21%
s DPH: 399 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Danzka Cranraz 1l

Danzka Vodka byla poprvé uvedena na trhu v roce 1989. Dnes pokračuje v expanzi a pracuje na vývoji stále nových neobvyklých příchutí. Výrobní proces, při kterém se mísí 100% čistý obilný líh s demineralizovanou vodou umožňuje výrobu krystalicky čisté Danzka Vodky.
Aby byla zajištěna její kvalita a chuť, je vyráběna z nejlepších druhů dánské pšenice. Na výrobu 70 cl vodky je spotřebován téměř jeden kilogram exkluzivně vybrané pšenice. Surový alkohol je od procesu kvašení více než stokrát destilovaný pro zachování maximální jemnosti vodky.
Kvalitu garantuje i krystalicky čistá demineralizovaná voda z nejjemnějších dánských artézských vrtů. Danzka Vodka je nezaměnitelná díky své patentované kovové láhvi, která je určena k urychlenému chlazení vodky na optimální ledovou teplotu. Lze ji tedy přiřknout další primát.
Podle studie nezávislého výzkumného institutu, dokončené v únoru 2004, se obsah v unikátní hliníkové láhvi Danzka Vodky zchladí o 50 minut rychleji než stejná vodka ve skle.
Dalším benefitem tohoto unikátního balení je nerozbitnost a lehkost hliníkového obalu. To ocení zákazníci především při manipulaci.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.