Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Del Maguey Vida 0.7l

Del Maguey Vida  0.7l
obsah alkoholu: 42%
značka: del Maguey
kód zboží: MEZ00900
DPH: 21%
s DPH: 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Del Maguey Vida 0.7l

Del Maguey ( vyslovuje se : ma - gay ) vám přináší kolekci jemných , vzácných , čistých mezcals od jednotlivých rodinných výrobců v malých odlehlých vesnicích roztroušených po celém státě Oaxaca v Mexiku .
Každý Del Maguey Mezcal nese název vesnice, kde se vyrábí . Nejvyšší úroveň integrity je udržována v zájmu zachování tohoto umění , která je ctěna národy hor , plání a úrodných údolích tohoto magického regionu .
Použití přírodních procesů přes čtyři sta let ,obec palenquero zachycuje skutečný tělo i ducha mezcal s pouhými dvěma složkami : Voda a srdce maguey ( agave ) .

Srdce maguey se praží nad horkými kameny v jámě v zemi za tři až pět dnů , na něž se zemí . Ty se pak rozemele na kaši pomocí koně -poháněl kamenné mlýny , následuje dlouhé období přirozeného kvašení v dřevěných kádích a nakonec destilovanou dvakrát , velmi pomalu , v dřevěných pálené hlíny nebo měděných destilačních přístrojích .
Tyto mezcals jsou opravdu na rozdíl od všech ostatních . Jsou tonejvzácnější , čisté a jemné k dispozici v celém světě . Jejich chuť byla popsána jako Smokey , opravdové , hluboké a teplé . Naše produkce je k dispozici pouze v exkluzivních množství , pro každý jednotlivý vesnice mezcal , zachovat styl a kvalitu 16. století .
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.