Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Demons Share 12y 0.7l

Demons Share 12y  0.7l
obsah alkoholu: 41%
značka: Demons Share
původ: Panama
kód zboží: RU049010
DPH: 21%
s DPH: 1 069 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Demons Share 12y 0.7l

The Demon's Share 12Y Rum | Neodolatelný pro anděly... a lidi.
Podíl lihoviny, který se vypařuje póry sudů během skladování, je známý jako „andělský podíl". V němčině se tomu říká „podíl andělů" nebo „doušek andělů". Ale protože andělé nejsou velcí pijáci a spíše si užívají trochu vína a ambrózie, většina toho zůstane v sudu s rumem „The Demon's Share" takříkajíc „pro nás, ubohé čerty.
Asi není náhoda, že si ďábel k výrobě svého ďábelsky dobrého rumu vybral krásnou Panamu. Inspiroval se bohatým kulturním dědictvím a úžasnou krajinou, kde cukrová třtina roste na vulkanické půdě bohaté na živiny. Panamských ulic, kde se dnem i nocí rozpoutá peklo. Ďábel je známý tím, že je v detailech. Nejen při výběru terroir, ale i při destilaci.

The Demon's Share "La Recompensa del Tiempo" je melasový rum z Panamy, zrající 12 let v nových amerických dubových sudech.

degustační poznámka:
Ve vůni jsou tóny bohatého karamelového máslového krému, espresso fazolí, koření, sušené máty a křehkých kokosových ořechů.
Jemný rum přesvědčí chutí karamelizovaného hvězdného ovoce a sladkého tabáku, stejně jako nádech kávy a kardamomu v závěru.

Nejlépe si vychutnáte čisté nebo na ledu. Hodí se ale i do koktejlu se zázvorovým pivem nebo do daiquiri.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.