Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Diablesse Golden 0.7l

Diablesse Golden  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Cut Rum
původ: Karibik
kód zboží: RU046905
DPH: 21%
s DPH: 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Diablesse Golden 0.7l

Diablesse Golden - unikátní zlatý rum, mísí tři autentické rumy z různých částí karibiku.

Tato čistá směs je bez přidaného cukru, karamelu nebo jiného falšování. Zrál v americkém dubu v ex-Bourbon sudech, aby mohl nabídnout bohatou hloubku a chuť.

1. RUM - 8 roků starý Barbadoský rum, z FOUR SQUARE DISTILLERY : tato destilérky vyrábí rum od roku 1820 a je jedna z nejstarších na Barbadosu, tento rodinný lihovar již čtvrté generace, Použivá pouze místně vyráběnou melasu z cukrové třtiny. Vyráběný tradiční metodou, destilační technika se stále používá až k tomuto dni.
2. RUM - 2 roky starý Guyanese Demerara rum, z DIAMOND DISTILLERY : tato destilérka se nachází na břehu řeky Demerara, tento lihovar byl založen v roce 1670 a dělá své rumy pomocí melasy vyrobené z místního cukrovaru z 100% Demerara cukr.
Tento rum se vyrábí v dřevěných Enmore Coffey, jenž byla postavena v roce 1880. Tento Coffey je jeden z posledních 3 provozně fungujících dřevěných destilačních přístrojů ve světě.
3. RUM - 4letý jamajský rum, z WORTHY PARK ESTATE : Rum se zde vyrábí od roku 1741 za použití místně pěstované cukrové třtiny a místní melasy a destiluje se ve 100% měděné nádobě. Tradiční jamajská destilační metoda destilace se stále používá k získání bohaté a plné jamajské funku nálady.

Vůně: delikátní s náznakem zázvorového chleba, pražené skořice, slupka z clementinek.
Chuť: jasná, nepříliš sladká a nepříliš výrazná. Karamelové jablko, clementinky.
Závěr: hřejivý jamajský pepř, lepkavý zázvorový chléb, sladkost je vyrovnána jemnou hořkostí, závěrem je tento rum svěží, jasný, živý, přírodní, jemně hřejivý.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.