Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Dictador 2 Masters Cognac Hardy 1978 0.7l

Dictador 2 Masters Cognac Hardy 1978  0.7l
obsah alkoholu: 41%
druh: Rum unikátní
značka: Dictador
původ: Kolumbie
kód zboží: RU018774
DPH: 21%
s DPH: 28 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Dictador 2 Masters Cognac Hardy 1978 0.7l

Již více než 40 let Dictador pečlivě zdokonaloval umění výroby rumu podle rodinných receptů a technik. Nyní je čas, aby tento rum starší generace našel cestu do dílen některých z nejvýznamnějších umělců duchovních světů - umělce, kteří odborně vyrábějí různé kategorie alkoholu nejkrásnějším způsobem, který si lze představit.
Každý z těchto umělců byl pečlivě vybrán tak, aby reprezentoval svou vlastní kategorii alkoholu založenou na řemeslné výrobě, která je nesrovnatelná, výjimečná a bezkonkurenční. Každý pozvaný umělec dostal ve své doméně speciálně vybrané sudy rumu Dictador a měl pokračovat v jedinečném procesu zrání v jiné sklepě, na jiném kontinentu a podle odbornosti mistra sklepa.

Dictador 2 Masters Hardy je single vintage cask rum z let 1976 a 1978, který zrál v sudech po sherry a následně byl odeslán do Hardy v olasti Cognac, kde ho dále pečlivě smíchal Mistr Blender Bouille, který používal pro tento proces "Chauffe Légere" 350 litrový dubový sud z roku 1954. Rum strávil nejméně 7 měsíců v koňakových sudech a kvůli chuti byl nazván eTE, což znamená LÉTO.

Má hlubokou mahagonovou barvu se záblesky zlata s bronzovým okrajem. Voní po vanilce, sušených fíků a meruňkách, má charakter připomínající koňak. Překrývá se v něm chuť muškátového ořechu s mléčnou čokoládou, karamelem, mořskou solí, která se prolíná zábleskem dubu, čistého rumu a rozinek, což vytváří krásnou jemnost, ale ne příliš sladkou.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.