Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Dictador 2 Masters Glenfarclas 1972 0.7l

Dictador 2 Masters Glenfarclas 1972  0.7l
obsah alkoholu: 44%
druh: Rum unikátní
značka: Dictador
původ: Kolumbie
kód zboží: RU018773
DPH: 21%
s DPH: 49 999 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Dictador 2 Masters Glenfarclas 1972 0.7l

Již více než 40 let Dictador pečlivě zdokonaloval umění výroby rumu podle rodinných receptů a technik. Nyní je čas, aby tento rum starší generace našel cestu do dílen některých z nejvýznamnějších umělců duchovních světů - umělce, kteří odborně vyrábějí různé kategorie alkoholu nejkrásnějším způsobem, který si lze představit.
Každý z těchto umělců byl pečlivě vybrán tak, aby reprezentoval svou vlastní kategorii alkoholu založenou na řemeslné výrobě, která je nesrovnatelná, výjimečná a bezkonkurenční. Každý pozvaný umělec dostal ve své doméně speciálně vybrané sudy rumu Dictador a měl pokračovat v jedinečném procesu zrání v jiné sklepě, na jiném kontinentu a podle odbornosti mistra sklepa.

45-letý Dictador single vintage cask rum z roku 1972 zrál v jemných port cask sudech a poté byl dodán do společnosti Glenfarclas ve Skotsku, kde dále strávil 7 měsíců v sudu od Glenfarclas 2002
ve třetím plnění sudu typu Jerez Sherry.

Tmavozlatý bronzový rum s mahagonovými záblesky. Nepochybné spojení skvělého starého rumu a vynikající whisky s velmi jasným nádechem sladovnického ječmene, sherry, tmavé čokolády a sušených meruněk, s sladšími vůněmi javorového sirupu, roztaveného hnědého cukru a tropického ovoce. Neuvěřitelná rovnováha mezi alkoholem, ovocem a kyselostí. Závěr má náznaky karamelu, sladkého tabáku a opékaného kokosu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.