Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Dictador 2 Masters Niepoort 1978 0.7l

Dictador 2 Masters Niepoort 1978  0.7l
obsah alkoholu: 48%
druh: Rum unikátní
značka: Dictador
původ: Kolumbie
kód zboží: RU018769
DPH: 21%
s DPH: 21 989 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Dictador 2 Masters Niepoort 1978 0.7l

Dirk Niepoort je současným lídrem rodinného klanu a členem již páté generace. Je tváří, duší a tím správným pohonem, který dal vzniknout výrobě osobitých portských vín. V jeho osobě se spojující letité tradice s inovacemi v dokonalé harmonii. Výzvu „inovovat při zachování svých starých tradic" zdědil po svém otci Rolfovi Niepoortovi a toto heslo udávalo směr až do současnosti.

Doba zrání: 12-18 měsíců.
Pouze 620 lahví na světě!

Když Master Blender je výjimečný, vytvoří nadčasové a unikátní dílo. Co se ale stane, když jedno dílo je vytvořeno dvěma Mastery, každý expert ve své vlastní doméně?
Přes 40 let Dictador pečlivě vylepšoval proces výroby, dle rodinné tradice a techniky. Nyní je čas, aby tento mimořádný rum našel cestu k dílnám dalších mimořádných "umělců".
Umělci, kteří odborně mění kategorie alkoholu nejkrásnějším způsobem, jaký si lze představit. Každý z nich byl pečlivě vybrán k zastoupení jeho kategorie alkoholu.
Založeno na jejich dovednostech, které jsou bezkonkurenční, výjimečné a neporovnatelné. Všichni obdrželi vybraný sud Dictador rumu a pokračovali v unikátním procesu staření.

- V jiném sklepu
- Na jiném kontinentu
- Pod dohledem jiného Sklepmistra
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.