Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Dictador Aurum 0.7l

Dictador Aurum  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum stařený
značka: Dictador
původ: Kolumbie
kód zboží: RU018610
DPH: 21%
s DPH: 1 949 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Dictador Aurum 0.7l

Použity pouze ty nejlepší ingredience vypěstované v Cartagena de Indias v Karibském moři a vytvořené jedinečnými odbornými znalostmi 3. generace rodiny Parra. Hernan Parra Arrango, s hrdostí vám představujeme Dictador Aurum, jeden z našich extra starých, ultra prémiových rumů, který představuje neustálou snahu jednoho muže po dokonalosti.
Aurum je blendem rumů 25 až 35 let starých, které zrály v sudech po bourbonu a následně v sudech po sherry. Vytvořen byl jako pocta dlouhotrvající rodinné tradici a jde o hluboce elegantní, sofistikovaný rum.

Aroma: Vanilka, kouřový med, karamel, sušená semínka, pražená káva a bohatý kulatý dubový pocit.
Chuť: Karamel, vanilka, kakao a pražený med.
Závěr: S elegantním nádechem citrusů a dubu.

Dictador je kolumbijský rum, jehož historie sahá až do roku 1913, kdy byla založena Destilería Colombiana. Rum představuje vrchol destilačního umění a pečlivě chráněných postupů rodiny Parra. Členové rodiny Parra jsou již od založení palírny master blendery, pod jejichž vedením rumy vznikají, v současnosti již třetí generací.
Dictador se vyrábí z panenského medu cukrové třtiny a je destilován částečně v měděném destilačním kotli a částečně v nerezové destilační koloně, čímž vzniká rum se středně plným tělem.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.