Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Don Papa Baroko Sugarlandia 0.7l

Don Papa Baroko Sugarlandia  0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum ochucený
značka: Don Papa
původ: Filipíny
kód zboží: RU024836
DPH: 21%
s DPH: 1 699 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Don Papa Baroko Sugarlandia 0.7l

limitovaná edice filipínského rumu Don Papa vzdává hold době baroka a oblékla se pro tu příležitost do zelených odstínů s výraznými barevnými detaily. Uvnitř láhve se ukrývá hutný, viskózní rum temně jantarové barvy, který se drží typicky sladšího chuťového profilu téhle značky. Najdete tu výraznou vanilku, med, kandované ovoce a svěží citrusy v doprovodu jemných dřevitých tónů. Rum je příjemně zakulacený, se středně dlouhým závěrem. Pro fanoušky filipínského pantáty jasná volba, ale ani ostatní příznivci sladších rumů nebudou litovat.
Edice je určená primárně pro francouzský trh a do našich končin se dostalo jen omezené množství láhví.

Otevřít, nalít a pít. Takhle jednoduché a příjemné je to s dárkovou kazetou Don Papa Baroko, ve které získáte navíc stylovou skleničku. Limitovaná edice filipínského rumu Don Papa vzdává hold době baroka a oblékla se pro tu příležitost do zelených odstínů s výraznými barevnými detaily. Uvnitř láhve se ukrývá hutný, viskózní rum temně jantarové barvy, který se drží typicky sladšího chuťového profilu téhle značky.
V rumu Don Papa Baroko najdete výraznou vanilku, med, kandované ovoce a svěží citrusy v doprovodu jemných dřevitých tónů. Rum je příjemně zakulacený, se středně dlouhým závěrem. Pro fanoušky filipínského pantáty jasná volba, ale ani ostatní příznivci sladších rumů nebudou litovat.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.