Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

el Dorado 2002 Versailles 0.7l

el Dorado 2002 Versailles  0.7l
obsah alkoholu: 63%
druh: Rum unikátní
značka: el Dorado
původ: Guyana
kód zboží: RU012302
DPH: 21%
s DPH: 6 689 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis el Dorado 2002 Versailles 0.7l

Rare Collection je limitovanou sbírkou vzácných, značkových, vyzrálých rumů El Dorado z jihoamerické Guyany, které jsou lahvovány v sudové síle, nemíchané a nefiltrované za studena. Tato kolekce potěší všechny ostřílené znalce rumů.

Versailles Rum byl destilován kotlíkovou destilací v roce 2002, plněn do láhví v sudové síle 63 % v roce 2015. Destilace probíhala na destilačním zařízení „Wooden Single Pot Still" z bývalé cukrové plantáže ve Versailles. Tento destilační přístroj pochází z Versailles Estate na západním břehu řeky Demerara. Dnes se nachází v komplexu
Demerara Distillers Diamond a je jediným fungujícím zařízením tohoto druhu na světě. Excelentní Rum Versailles zrál v sudech po bourbonu v tropických podmínkách ve sklepích společnosti více jak 12 let. Plnění do lahví probíhá v Guyaně v sudové síle, bez filtrace za studena s cílem zachovat jedinečný chuťový profil.

Rum Versailles 2002 má atraktivnízlatě jantarovou barvu, velmi svůdné aroma vanilky, medu a cukrového karamelu, s dotykem koření jako je skořice a lékořice. V chuti je teplý
a suchý, hluboký, s dobrou vyvážeností sladkých tónů suchých meruněk, vanilky a toffee a jemným dotykem dubového dřeva a mandlí. Vynikající rum se svůdnou osobností, příjemně kulatý, s dobrou vyvážeností alkoholu a originálním dozvukem - svěžím a sladkým zároveň.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.