Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Espero Coffee & rum 0.7l

Espero Coffee & rum   0.7l
obsah alkoholu: 40%
druh: Rum ochucený
značka: Espero
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU024760
DPH: 21%
s DPH: 599 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Espero Coffee & rum 0.7l

Likér s kávovým macerátem na bázi 7 letého Dominikánského rumu.

Běžně leží na stole vedle sebe. Jeden ve sklenici, druhá v šálku. Tito dva se rozhodli pro změnu. A svou lásku zpečetili jedinečným likérem Espero. Výsledkem je čtyřicetiprocentní kávový likér na bázi dominikánského rumu.
Rum se smíchá se silným kávovým extraktem, ze kterého se nejprve odpaří voda. Kávová zrna jsou vybírána z fair trade farem i dalších kvalitních plantáží v oblasti Matagalpy.
Na konci je jedinečná chuť vzniklá spojením dvou protikladných složek, které se spojili v jedinečný nápoj.

Vše to začíná kvalitními nikaragujskými kávovými zrny z oblasti Matagalpa, které jsou lokálně pražené do mimořádné dokonalosti. Vysoce kvalitní kávová zrna jsou poté ručně mleta s lusky exotické vanilky z Dominikánské republiky. Potom jsou pomalu připravena metodou cold-brew, aby se extrahovala hladká, intenzivní chuť kávy a přirozená sladkost, zatímco je vynechána hořkost, kterou může dodávat vaření za působení tepla.
Lahodná cold-brew káva a sedm let starý dominikánský rum v každé malé dávce našeho ručně vyrobeného Espero kávového likéru jsou tak přirozeně sladké, že potřebujeme přidat jen trochu čistého třtinového cukru. Výsledkem je náš znamenitý kávový likér, založený na letitém rumu.
Chuť - silnější přirozená chuť kávy a dokonalý nádech sladkosti vanilky a starého rumu.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.