Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Explorer Trinidad 0.7l

Explorer Trinidad  0.7l
obsah alkoholu: 41%
značka: Explorer
kód zboží: RU051310
DPH: 21%
s DPH: 799 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Explorer Trinidad 0.7l

Na konci roku 2020 ve znamení cestování a objevování vybral prestižní výrobce francouzského Calvados - Château du Breuil tři ze svých výjimečných rumů, aby nabídly jedinečnou edici. Tři rumy, tři kořeny a tři různé postavy pro jedinečnou senzorickou cestu k objevování rumů Château du Breuil.

Vyzrálý rum, destilovaný Angostura distillery, prvotně vyzrálý na Trinidadu, nabízí elegantní tóny kandovaného pomeranče, kakaa a kokosu. Chuť je intenzivní a vláčná. Lihovar Angostura je nejvíce oceňovaný rum na světě. Na rumové planetě má Angostura velmi zvláštní místo.
Je to ve skutečnosti jediný lihovar v Trinidadu. Rumy Angostura vděčí za svůj charakter jedinečnému fermentačnímu procesu. Je třeba říci, že kvasinky vyvinuté Robertem Siegertem v roce 1949 se používají dodnes. Zrání v sudu ex Madeira harmonizuje noty, přináší hustotu, ale také aromatickou sílu.
Potom sud z Bourbonu celým vše měkne, aby se struktura rozvášnila a zjemnila. Chuť je zakončena elegantní notou kandovaného pomeranče, která dodává celku plnost a kulatost.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.