Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Gentleman Jack Time Piece Philippe Patek Swiss pocket watch 1l

Gentleman Jack Time Piece Philippe Patek Swiss pocket watch  1l
obsah alkoholu: 43%
značka: Jack Daniels
původ: Tennessee
kód zboží: W9500191
DPH: 21%
s DPH: 1 289 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Gentleman Jack Time Piece Philippe Patek Swiss pocket watch 1l

Jack Daniel je poprvé poprvé vydává pamětní lahvičku Gentleman Jacka. Extrémně limitovanou edicí o objemu 1 litru má na přední straně unikátní kovový, rytý štítek a impozantní kovové víko.
Příběh vzpomínké láhve je následující: Pan Jack vlastnil jedny z unikátních kvalitních ručně vyráběných kapesních hodinek vyrobených v roce 1903 v Ženevě ve Švýcarsku s výraznou designovou rytinou .
Gentleman Jack Time Piece Limited Edition 1 litr je pamětní plnění na oslavu Gentleman Jacka a jeho jemného vkusu a zalíbení ve švýcarských hodinkách značky Philippe Patek.

Je sice balený v dárkové krabičce, ale i vy ho jí okamžitě zbavite.

Jack Daniel's Tennessee whiskey je vyráběna v Lynchburgu (jak jinak než v Tennessee). Přestože etiketa hlásá, že Lynchbourg má 361 obyvateli, v současnosti jich má již více než 5000. Za datum založení palírny se pokládá rok 1866, kdy ji Jack Daniel (plným jménem Jasper Newton Daniel) nechal registrovat. On sám ji nevybudoval, ale koupil v r. 1863 od Dana Calla. V té době Jack pro Calla již několik let pracoval a údajně mu teprve 13 let. (Přesný rok narození Jacka Daniela není znám, protože požár zničil matriku.) Jack Daniel zemřel r. 1911 na otravu krve, kterou si údajně přivodil zraněním palce, když vztekle kopl do trezoru, který nemohl otevřít, protože zapomněl číselný kód.
Tennessee whiskey se podobá bourbonu. Hlavním rozdílem je filtrace destilátu přes javorové uhlí před plněním do sudů, které zlepšuje jeho chuť.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.