Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Glenfiddich Age of Discovery kolekce 3x0.2l

Glenfiddich Age of Discovery kolekce  3x0.2l
obsah alkoholu: 40%
značka: Glenfiddich
původ: Speyside
kód zboží: W0109735
DPH: 21%
s DPH: 3 298 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Glenfiddich Age of Discovery kolekce 3x0.2l

Krásná dárková kolekce zmenšených láhví z limitované edice Age of Discovery, pack obsahuje Glenfiddich 19 Y.O. Age of Discovery Red Wine Finish 0,2l, Madeira Cask Finish 0,2l a Bourbon Cask Reserve 0,2l.

Glenfiddich 19 Y.O. Age of Discovery Red Wine Finish zraje v dubových sudech dříve používaných k výrobě hladkého, komplexního vína v Jižní Americe - Malbec, Merlot a Cabernet Sauvignon. Kombinace hroznů a dubu přináší výjimečnou hladkost doplněnou teplými tóny koření a sametovou sladkostí.
Glenfiddich 19 Y.O. Age of Discovery Madeira Cask Finish byla vyrobena na počest portugalských objevů v 15. století. Dozrává v sudech po Madeiře, a i proto je vůně zemitá s nádechem fíkové a pomerančové marmelády. V chuti najdeme skořici a drcený černý pepř s karamelizovaným ovocem. Dokončení je příjemně suché a hřejivé.
Glenfiddich 19 Y.O. Age of Discovery Bourbon Cask Reserve zraje devatenáct let v amerických dubových sudech, ve kterých dříve zrál bourbon. Má bohaté aroma, v chuti je cítit skořice a drcený černý pepř s karamelizovaným ovocem. Dokončení je příjemně suché, hřejivé.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.