Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Glenfiddich Malt Masters batch 0.7l

Glenfiddich Malt Masters batch  0.7l
obsah alkoholu: 43%
značka: Glenfiddich
původ: Speyside
kód zboží: W0109859
DPH: 21%
s DPH: 1 689 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Glenfiddich Malt Masters batch 0.7l

Glenfiddich přináší pro příznivce vybraných destilátů novou edici Glenfiddich Malt Master's Edition
Jedná se o nejsilnější variantu v portfoliu značky a při výrobě se používají postupy, které před téměř 125 lety vymyslel zakladatel palírny Glenfiddich William Grant.
Nová whisky byla vytvořena na oslavu výjimečných schopností a dovedností mistra míchače (Master Blender) Briana Kinsmana, který je teprve šestým sloužícím mistrem míchačem v historii palírny whisky Glenfiddich. „V Glenfiddich neustále rozvíjíme tradiční způsoby výroby exemplární jednosladové skotské whisky. Glenfiddich Malt Master's Edition je jednou z nejzvláštnějších whisky v naší kolekci, protože zůstává věrná původním průkopnickým metodám vytvořeným naším zakladatelem," říká Brian Kinsman.
Zraje 15 let ve dvou různých sudech - v tradičním dubovém a následně v sudu po sherry. Při výrobě a zrání této jemné, a přesto silnější whisky se přidává pouze voda z pramene Robbie Dhu, přesně jako to dělal William Grant, když v roce 1887 začal s výrobou své první Glenfiddich whisky. Design lahve vzbuzuje představu palírny Glenfiddich, kde byl objeven a rozvinut proces výroby a kde byla také vytvořena etiketa. Šedivá tuba dodává balení prémiový nádech a řadí tento produkt do linie dalších výrobků značky Glenfiddich.
Glenfiddich Malt Master's Edition se míchá s ostatními whisky minimálně stejného stáří pocházejícími z Dufftownu, a tvoří tak skutečně výjimečnou jednosladovou skotskou whisky. Ve vůni rozeznáváme delikátní květinové aroma s kořeněným nádechem čerstvě mletého černého pepře a vanilky.

Dvojí proces dozrávání přináší bohatou rubínově červenou whisky s jemnou krémovou chutí a ovocným nádechem švestek a zralých třešní. Závěr je přetrvávající, sladce a sametově hřejivý, barva teplá a tmavá, evokující podzimní zlátnoucí ječmen.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.