Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Glenlivet Spectra 3x0.2l

Glenlivet Spectra  3x0.2l
značka: Glenlivet
původ: Speyside
kód zboží: W0100598
DPH: 21%
s DPH: 2 889 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Glenlivet Spectra 3x0.2l

Trio 200ml lahviček Glenlivet Spectra je tajemnější než hrad v Karpatech. Limitovaná edice tří single malt whisky v elegantním balení vám neprozradí lautr nic. Jenom to, že objem každé z lahviček je chuťově výrazný a reprezentuje styl Glenlivet.
Zapojte své vlastní smysly a rozpoznejte jednotlivé tóny každého ze vzorků. Je zábava nemít žádné informace, v klidu se posadit, vychutnávat a užívat si whisky.

Palírna The Glenlivet jednou za čas představí whisky, kterou pustí do světa bez jakýchkoliv informací. Nezjistíte proces výroby, použité sudy, délku zrání, ani jaký je chuťový profil. Prostor získají milovníci whisky, kteří touží objevovat a prověřit schopnosti chuťových pohárků.

První vlaštovkou “mystery” edice byla The Glenlivet Alpha, následovaly Cipher, Code a Enigma. Edice Glenlivet Spectra si připisuje jedno prvenství – je složená rovnou ze tří single malt whisky.
Podle hlavního destilera, Alana Winchestera, je každá lahvička z kolekce Spectra vybrána tak, aby byla chuťově výrazná a aby v ní bylo možné jednotlivé tóny poměrně snadno poznat. Proto je Glenlivet Spectra určena pro každého, kdo chce otestovat své smysly.
Postup je jednoduchý. Najděte si chvilku klidu, ochutnávejte, načtěte QR kód a na webu The Glenlivet popište vzorky. Obratem v procentech zjistíte, na kolik přesně jste se trefili. Jo a na český trh se dostalo jen pár desítek boxů s Glenlivet
Spectra…
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.