Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Glenmorangie 1989 Grand Vintage 0.7l

Glenmorangie 1989 Grand Vintage  0.7l
obsah alkoholu: 43%
druh: Whisky ročníková
značka: Glenmorangie
původ: Highland
kód zboží: W0108782
DPH: 21%
s DPH: 29 998 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Glenmorangie 1989 Grand Vintage 0.7l

První vydání kolekce „ Bond House No. 1": Grand Vintage 1989. Jedná se o prestižní vydání zaměření na sběratele a znalce.
Zrání 27 let, závěr strávila v sudech po červeném víně z Côte-Rôtie.

nos
Mimořádně zralá Glenmorangie, vždy velmi zajímavé, neboť se přesouvá z slunečných počátečních plodů svého dřívějšího života v něco bohatě koncentrovaného, v tomto případě, ostružiny, množství sušeného tropického ovoce, pečené sady, dušené jablko, vanilkové lusky a krvavé pomeranče.
Pomalu přejde do třešňového sirupu, kdoule a sladkých brambor. K dispozici je i nepatrná kouřivost,sladkostí mrkvový dort a ovocné želé, než se znovu tmavne směrem černého rybízu a kakaa. Opravdu složitý a vrstvený.
příchuť
Ovocná bomba. Enormní počáteční dopad Zdá se, že dodávat všechny složitosti na nose do patra okamžitě. Naštěstí to měkne, s mírně cedary, zralých prvky zklidňování všechno dolů. Je toho víc koření zde, Který přidává brnění sousto na hustou a sirupovitá pocit. Zpočátku to nevypadá, že k dosažení stejné úrovně složitosti jako nos, ale poskytnout tento spoustu času a ven jako lehká tropického ovoce a zelené obr jam. Třísloviny začít na povrch a přilnavost Po přidání vody, takže buďte opatrní. Pokles bude nakonec odhalí ostružiny, letní pudink, pak skořice a máty čokolády.
závěr
Nyní zralé a woodier prvky začnou mít svůj názor vedle trnek.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.