Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Grappa Trentina di Moscato Giallo Monovitigno Bertagnolli mini 0.05l

Grappa Trentina di Moscato Giallo Monovitigno Bertagnolli mini  0.05l
obsah alkoholu: 0%
kód zboží: GR001869
DPH: 21%
s DPH: 89 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Grappa Trentina di Moscato Giallo Monovitigno Bertagnolli mini 0.05l

GRAPPA DI MOSCATO může být považována za nejtypičtější produkt Trentina. Je to díky příznačné chuti, která vzniká po důkladné destilace v Mariině lázni. Ta dokáže ve výrobku vybudit neopakovatelné vlastnosti elegance, vůně a harmonie, které z této grappy činí neoddiskutovatelného lídra G. Betagnolli.

Charakteristika: pečlivá diskontinuální destilace s vodní lázní zvyšuje příznačné aroma hroznů Moscato Giallo Trentino, které mají velmi silnou slupku dodávající grappě jedinečnou eleganci a aroma. V chuti jsou květinové a ovocné tóny. Křišťálově čistá barva a 42 % alkoholu dává grappě jemnou a lehkou chuť.

Čirá platinová barva s vyšší viskozitou. Velmi intenzivní, čisté a harmonické aroma s typickou odrůdovostí muškátu. Chuť velmi dobře podtrhuje vůni, najdete v ní tóny mirabelek, hroznové šťávy a levandulového medu s čistým hřejivým a dlouhým závěrem. Krásná grappa pro ženské publikum.

Charakteristika:
barva: brilantní, průhledná
vůně: květnatě ovocná vůně s nádechem exotična
chuť: aromatická, intenzivní, harmonická

Grappa Trentina G. Bertagnolli se honosí značkou Institutu ochrany, která potvrzuje původ a kvalitu grappy a dává záruku, že vznikla v průběhu dokonalého destilačního procesu s příznačnými rysy v souladu s odpovídajícími právními předpisy
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.