Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Grüner Veltliner Gaisberg Allram 0.75l

Grüner Veltliner Gaisberg Allram  0.75l
obsah alkoholu: 0%
druh: Veltlínské zelené
značka: Allram
původ: Kamptal
kód zboží: RA009015
DPH: 21%
s DPH: 699 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Grüner Veltliner Gaisberg Allram 0.75l

Gaisberg je nádherná vinice položená na jednom z nejjižnějších výběžků českého masivu, charakterizovaném kristalickým podložím. Zde se lámou dva klimatické světy a díky mírné vrstvě sprašů na sklanatém podloží zde vznikají jedinečné výrazné veltlíny se silnou chutí a strukturou.
Spíše exotické ovoce, jemná finesa aromatiky a dlouhá chuť prezentuje tato vína nejlépe.

Jedno z nejprestižnějších vinařství vyhlášené rakouské oblasti Kamptal vinařství Allram představuje jeden z vrcholů naší rakouské nabídky. Vyladěné a vyšperkované Veltlíny a Rieslingy z minerálních vinic v okolí městečka Langelois a Strass patří mezi klenoty rakouského vinařského terroir. Podobně jako ve Wachau zde vznikají charakterní vína,
která obdovuje celý svět. Allram je rodinná firma etablovaná do absolutní špičky rakouského vinařství. Vede ho Michaela Haas-Allram se svým manželem Erichem Haasem, pomáhají syn Lorenz ve sklepě a dcera Magdalena s obchodem a marketingem.
Největší peckou je jejich vinice Heiligenstein, kde se jim podařilo rekultivovat mnoho let starou a ladem ležící vinice včetně zachování původních kamenných teras.

Alergeny: Stejně jako všechna vína, může i toto víno obsahovat Oxid siřičitý (SO2), siřičitany a stopy vajec.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.