Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Havana club Tributo 2017 0.7l

Havana club Tributo 2017  0.7l
obsah alkoholu: 45%
druh: Rum unikátní
značka: Havana club
původ: Kuba
kód zboží: RU002279
DPH: 21%
s DPH: 16 789 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Havana club Tributo 2017 0.7l

Že je Kuba země rumu zaslíbená, všichni víme. Má pro to také ty nejlepší předpoklady. Přesto Havana Club Tributo vyráží dech. Tohle je totiž úplně jiná liga. Základ pro Tributo zraje v sudech starých až 80 let. I proto je každý rok vyrobeno pouze 2500 lahví. Edice už na pohled září jantarovou barvou, voní po sušeném ovoci a rozinkách a chutná až neuvěřitelně plně. Ovocně, tropicky s jemnými tóny tabákového listu, trávy a dubu. Zážitek.
Ideální klima, přírodní proces stárnutí, zkušenosti a znalosti kubánských mistrů rumu. To vše nejdeme v každé lahvi palírny Havana Club. A právě proto jsou jejich rumy jedny z těch vůbec nejoblíbenějších.Havana Club Tributo jde ale ještě o kus dál. O pořádný kus dál. Tato jantarově zářící lahev, kterých se každý rok dostane do oběhu pouze 2500, v sobě skrývá samotnou historii ostrova. Bez přehánění. Jednotlivé části rumu totiž zrají v sudech starých až 80 let. Ty už něco historie pamatují.
Pokud budete mít to štěstí a lahev Havana Club Tributo si jednoho dne otevřete, odzbrojí vás svou pronikavou vůni. Sušené tropické ovoce, rozinky, pečený dub. A pak přijde ta plná chuť. Opět tropické ovoce, následované jemnými tóny tabákového listu, trávy a dubu. Tohle je chuť, kterou si budete chtít pamatovat navždy.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.