Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Hero Spicy y dulce 0.7l

Hero Spicy y dulce  0.7l
obsah alkoholu: 33%
druh: Rum stařený
značka: Hero
původ: Dominikánská republika
kód zboží: RU028110
DPH: 21%
s DPH: 789 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Hero Spicy y dulce 0.7l

Carlos Manuel de Céspedes, kubánský právník, který osvobodil jeho otroky v roce 1868 a slavnou výzvu k boji proti španělské nadvládě, která začala první válku za nezávislost Kuby v letech 1868 - 1878.
V průběhu bojů byl uvězněn španělskými vojáky a popraven v roce 1874. Kubánci ho dodnes považují za jednoho z otců země, hrdina nezávislosti. Jeho image je dominantou etikety Ron Hero.
Tento rum je součástí inovačního linky této společnosti z Karibiku, po desetiletích výroby známých značek, se rozhodli pro přímou volbu a výrobu rumu pod svým vlastním jménem.
Firma z Karibiku s názvem tuto linii rumu Ron Hero - Ron el de los Heroes, věnují své produkty různým hrdinům historie Latinské Ameriky. Ron Hero pochází z kultury ronera, který má kořeny na Kubě a jsou zpracovány podle kubánských technik, ale jsou vyráběny v Dominikánské republice.
Zde podnikatelé, technici a učitelé roneri životního prostředí a klimatické podmínky jsou velmi podobné těm z Kuby, ale bez vážných politických problémů a dostupnosti materiálních zdrojů, které tam ztěžují práci.

Ve výrobním procesu Ron Hero, nejdříve přistoupí k zrání a stárnutí destilované cukrové třtiny tedy skutečného rumu s vysokou kvalitu. Teprve pak přidjí cukr a koření. Stejně jako všechny kořeněné rumy má nižší obsah alkoholu, v tomto případě 33 °, který je vhodný pro širokou veřejnost.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.