Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Johnnie Walker Odyssey 0.7l

Johnnie Walker Odyssey  0.7l
obsah alkoholu: 40%
značka: Johnnie Walker
původ: Skotsko
kód zboží: W9900071
DPH: 21%
s DPH: 19 998 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Johnnie Walker Odyssey 0.7l

Whisky John Walker & Sons Odyssey je oslavou těchto impozantních výprav, které uskutečnily naše whisky v prvních letech 20.století, kdy cestovaly po mořích do všech světových stran.

Tento unikátní Triple Malt whisky vytvořil master blender Jim Beveridge, aby evokoval vůně a vjemy této zásadní epochy.
Inspirace převzal z legendární Johnnie Walker Swing vytvořené roku 1932 vnukem zakladatele Sirem Alexanderem Walkerem. Alexander byl mimořádně nadaný a své podrobné poznámky předal dalším generacím.
John Walker & Sons Odyssey se vyrábí je ze tří vynikajících jednodruhovýchsladových whisky, pečlivě smíchaných a spojených v dubových sudech pro zvýraznění jemné vrstevnosti chutí a dodání vybrané jemnosti.
Hluboký a zřetelný červenohnědý odstín této vybrané whisky předznamenává sytost tříslovin. S prvním douškem jsou tu karamelky a med, pak zavařené plody a pražené vlašské ořechy a nad tím tón jemného citrusu. Závěr je vznešený, s bohatou panenskou kouřovostí, která snad nikdy nezmizí.
John Walker & Sons Odyssey je k dostání v křišťálové lahvi ultramoderního vzhledu, uschovaná v elegantní a vtipně řešené schránce, která drží lahev rovně, i když se schránka pohybuje sem a tam.
Doporučujeme pít samotné se sklenkou vychlazené čisté vody, tak se krásně uvolní čistá chuť.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.