Rum House (https://www.rumhouse.cz/)
«

Joseph Cartron Pomme Verte 0.7l

Joseph Cartron Pomme Verte  0.7l
obsah alkoholu: 20%
druh: Jablka
značka: Cartron
původ: Francie
kód zboží: N814624
DPH: 21%
s DPH: 469 Kč
našli jste někde lepší cenu?
dostupnost: skladem
+
-

Popis Joseph Cartron Pomme Verte 0.7l

Unikátní kombinace dvou odrůd jablek - Granny Smith a Golden Delicious - od pečlivě vybraných farmářů. Díky nim má likér lehce nasládlou chuť s příjemnou kyselostí.

Rodinná destilatérská firma Joseph Cartron byla založena v roce 1882 v srdci Burgundska v městečku Nuits-Saint-Georges a je velmi dobře známým pojmem nejen ve Francii. V jejím výrobním programu je celkem šest linií likérů a destilátů a do České republiky kromě destilátů Eaux-de-Vie dovážíme také Creme de Cassis a další Cremes de Fruits.
Je to náročná výroba, kde tradiční recepty jsou úzkostlivě dodržovány a předávány z generace na generaci a tvoří podstatnou součást goodwillu firmy. Je například zajímavé,
že ovocné destiláty Eaux-de-Vie jsou v Burgundsku tradičně destilovány jenom jednou, aby se tak zachovalo všechno ovocné aroma a byla zaručena vyvážená komplexnost finálního destilátu.
I když mnohé věci o destilaci a stárnutí těchto produktů jsou známy, přesto tajemství tohoto procesu je stále nedotčeno a pouze vůně a aroma mohou osvědčit, zda a kdy je finální produkt připraven k pití a může jít ke spotřebiteli.
Rum House

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.